23 Haziran 2012 Cumartesi

Mustafa Eraslan Kibarlı Cemre Seti


Kibarlı Cemre Seti

Mustafa Eraslan’ın ürünlerinden biri olan Kibarlı Cemre Abı Seti, tamamen bitki karışımlarından meydana bir bitkisel gıda takviyesidir. 4 farklı parçadan oluşan ürün, zencefil karışımlı aroma suyu, 1 litrelik ambalaj, 2 adet cemre lahana karışımlı aroma suyu ve 1 litrelik ambalajdan meydana gelmektedir.

Kibarlı Cemre Seti nasıl kullanılır?

Kibarlı Cemre Seti içerisinde yer alan lahana karışımlı aroma suyu yemeklerden en az 20 dakika önce alınmaktadır. Aç karnına alınan ürün, günde 2 ya da 3 kez 1 çay bardağı kadar alınabilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak 1 bardak meyve suyu içerisine karıştırılarak da içilebilmektedir. Zencefilli aroma suyu ise yemeklerden sonra tok karnına alınmaktadır. Ürünün bu parçası ise bir çay bardağının dörtte biri kadar olacak şekilde günde 2 ya da 3 defa içilmektedir. Bunun yanında zencefilli aroma suyunu meyve suyu ile tüketmekte mümkündür.

Kibarlı Cemre Seti bitkisel ürününün yapılan araştırmalar sonucunda hiçbir yan etkisi bulunmadığını görülmüştür. Ayrıca ürün içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığı da kanıtlanmıştır. Etkili bir gıda takviyesi ürünü olan Kibarlı Cemre Seti, bitki özlerinden meydana gelmiştir ve bu özelliği nedeni ile kullanıcılar için sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Kibarlı Cemre Seti içerinde neler yer alır?

Kibarlı Cemre Setinin içeriğinde yer alan ürünler üzüm sirkesi, limon suyu, nane, kişniş, karaman kimyonu, bamya çiçeği, savoy lahanası, zencefil, zeytin yaprağı, zerdeçöp, karanfil, karabaş otu, sarımsak, tarçın, akdiken, alıç, meyan kökü, sarı kantaron, maydanoz ve bitkisel çaydan oluşmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder